Najpiękniejsze fotografie ślubne 2020

Jak co roku, przygotowałem dla Was małe podsumowanie, które zawiera najpiękniejsze fotografie ślubne 2020 mojego autorstwa. W tym krótkim 3-minutowym nagraniu, znajdziecie całą esencję: fotografie ślubne z przygotowań, fotografie ślubne z uroczystości kościelnych, ślubów plenerowych, zabaw weselnych, a także moje ulubione fotografie z sesji narzeczeńskich i sesji ślubnych w plenerze.

Mimo tego, że miniony rok był inny, niż wszystkie i pandemia wielu parom pokrzyżowała plany, miałem możliwość uczestniczyć w kilkunastu cudownych weselach, które zachwycały zarówno warstwą emocjonalną, jak i estetyczną. 

Co moim zdaniem wysuwa się na pierwszy plan, gdy spoglądam na moje wybrane najpiękniejsze fotografie ślubne z 2020 roku? Radość z chwili! Ślub to piękne emocje, które uwieczniam z wielką pasją. Nie lubię pozowanych zdjęć ślubnych. Nawet gdy z parą młodą planuję jakiś kadr, łapię go w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Ukradkowe spojrzenia, naturalny śmiech, zabawa i emocje! To najważniejsze elementy moich fotografii ślubnych.

Fotograf ślubny Kielce

Jesteście z Kielc lub okolic i zabieracie się za organizację wesela? Super, że do mnie trafiliście. W podsumowaniu najpiękniejszych fotografii ślubnych z 2020 roku znajdziecie mnóstwo zdjęć, które wykonałem jako fotograf ślubny w Kielcach. Rozpoznajecie te miejsca? Hotel Patver, Hotel Uroczysko, Binkowski Dworek, Gościniec Za Borem … Z racji tego, że mieszkam w Kielcach, to właśnie tu najczęściej fotografuję pary młode. Fotograf ślubny Kielce poszukiwany? Jestem do Twoich usług – zapraszam do zakładki kontakt.

Fotograf ślubny Kraków i Małopolska

Oczywiście pracuję nie tylko w Kielcach i okolicy. W minionym roku bardzo często fotografowałem też śluby w Krakowie i w Małopolsce. Na Waszą uwagę z pewnością zasługują wyjątkowe fotografie ślubne z Pałacu Goetz w okolicach Krakowa. To przepiękne miejsce na organizację ślubu, jak z bajki – w stylu królewskim i glamour. Z wielką przyjemnością odwiedzam inne regiony, dlatego jeżeli poszukiwany jest fotograf ślubny Kraków – zerknijcie na krótkie podsumowanie zdjęć i skontaktujcie się ze mną. Na najbliższy rok mam jeszcze kilka wolnych terminów. 

Czego życzę sobie jako fotograf ślubny w 2021 roku?

Przede wszystkim powrotu do normalnych, klasycznych ślubów bez miliona obostrzeń. Owszem, do wszystkiego da się przyzwyczaić, a dobra organizacja nie da się nawet pandemii, aleee… powrót do normalności jest chyba przez wszystkich już dość mocno wyczekiwany. 

Nie mogę się doczekać każdego, zaplanowanego reportażu ślubnego w Kielcach, w Krakowie i w innych miastach, bo oczywiście fotografuję na terenie całego kraju. 

Mam nadzieję, że słyszymy się za rok, z kolejnym podsumowaniem najpiękniejszych zdjęć roku. 

Dziękuję, że jesteście razem ze mną! Do zobaczenia!