Cudowne zdjęcia, które świetnie oddają atmosferę dnia naszego ślubu, tak jak ją zapamiętaliśmy:) Do tego plener zrobiony wprost magicznie… Cieszymy się, że powierzyliśmy zadanie upamiętnienia ważnych dla nas chwil właśnie Karolowi. Wyróżnia się niezwykłą intuicją fotograficzną i spostrzegawczością. Niesamowicie potrafi oddać na zdjęciu emocje. Odczytuje życzenia swoich klientów bez słów. Podczas uroczystości jest zawsze w odpowiednim miejscu o właściwej porze. Współpraca odbywała się w bardzo przyjaznej atmosferze. Zachwyceni talentem.

Małgorzata i Arkadiusz

Jako Pannie Młodej, zależało mi, by fotografie ze ślubu jak najbardziej podkreśliły i wychwyciły całe piękno- pokazały charakter podniosły uroczystości i jednocześnie naturalność. Z Karolem wszystko odbywało się w atmosferze bardzo przyjacielskiej, bezproblemowej, zarazem profesjonalnej i eleganckiej. Czuliśmy się znakomicie, a przepiękne zdjęcia spełniły nasze marzenia o tym, by uwiecznić te bardzo dla nas ważne chwile z całą finezją i bezpretensjonalnością. Bardzo miło wracamy do tego Dnia i współpracy z Karolem- świetnym fotografem i bardzo fajnym człowiekiem :)

Agnieszka i Krzysztof

Odwaliłeś kawał dobrej roboty! Zdjęcia z naszego Ślubu, wesela i pleneru są cudowne, na każdym z nich widać uchwycone emocje. Wielu naszych znajomych oglądając je mówili, że czują jakby tam byli razem z nami. Poza tym świetnie nam się z Tobą współpracowało, masz fajne luzackie podejście z dużym poczuciem humoru, ale okazałeś nam też dużo wrażliwości i szacunku (i cierpliwości!) w trudnych chwilach jakie w tym samym czasie przeżywaliśmy. Bardzo Ci dziękujemy za cudowną pamiątkę na całe życie! No i gorąco polecamy każdemu, kto chce mieć PRAWDZIWE zdjęcia ze Ślubu.

Karolina i Igor

Współpraca z Panem Karolem jak najbardziej godna polecenia. Pełny profesjonalizm, dotrzymuje terminów, dobrze zorganizowany, pomocny i służący radą podczas sesji plenerowej. Zdjęcia z pomysłem, a nie „cykane” na ilość. Z czystym sumieniem polecamy. Karolina i Kamil :)

Karolina i Kamil

Od pierwszego spotkania doskonała współpraca. Byliśmy wysłuchani jeśli chodzi o nasze wyobrażenie reportażu ze ślubu. Otrzymaliśmy wiele cennych uwag i porad. Obecność Fotografa była bardzo dyskretna i Goście nie czuli się skrępowani. Stąd zapewne wspaniały efekt w postaci naturalnych i niewymuszonych ujęć. Przepiękna pamiątka! Dziękujemy!

Monika i Arkadiusz

W naszym odczuciu bardzo dobra współpraca – wszystko tak jak dogadywaliśmy przed lub po weselu, bezproblemowo i bardzo terminowo. Zdjęcia bardzo dobrej jakości, podobnie jak i album. Zadowoleni w 100 %.

Martyna i Marcin

Współpraca z Karolem to wielka przyjemność. To w jaki sposób uwiecznił nasz ślub,wesele i plener w 100% spełniło nasze oczekiwania. Mamy rewelacyjną pamiątke!!! Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi Karola – jego profesjonalne podejście sprawi że każdy z przyjemnością będzie wracał do zdjęć z najważniejszego dnia w życiu.Jeszcze raz dziękujemy :)

Martyna i Mateusz

Miałam już drugi raz przyjemność tym razem na swoim ślubie spotkać się z Karolem. Planując nasz ślub nie wyobrażałam sobie kogoś innego. To profesjonalista w każdym detalu, a przede wszystkim super „gość”. Można się poczuć przy nim bardzo swobodnie, zapominając o sesji. Zawsze jest w odpowiednim miejscu i czasie :) fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziękujemy za poświęcenie na sesji narzeczeńskiej o wschodzie słońca. Zapamiętamy wszystkie chwile tego pięknego dnia na zawsze i będziemy z chęcią wracać do zdjęć. Wszyscy są zachwyceni i zawsze będziemy Cię polecać. Dziękujemy za współprace.

Marta i Mariusz