Najlepsze fotografie ślubne – podsumowanie 2019 roku

Reportaż ślubny

Miłość, emocje, energia, momenty, światło i piękne kolory – te słowa najlepiej opisują moje fotografie ślubne.
A wszystko to zamknięte w niebanalnych kadrach.

W fotografii ślubnej zawsze dzieje się dużo i chciałbym Wam pokazać chociaż małą namiastkę ulubionych kadrów zamkniętych w 155 sekundach.

Piękne pary młode i wspaniali ludzie

W 2019 roku poznałem dużo wspaniałych ludzi, dla których fotografowałem w całej Polsce. Z przyjemnością towarzyszyłem im podczas przygotowań, pełnych wzruszeń ceremoniach ślubnych i szalonych zabaw weselnych.

Zauważyłem, że w ostatnich latach dużą rolę przywiązuje się do najwyższej jakości usług, świadomość Par rośnie, bo przecież piękne zdjęcia ślubne to jedyna pamiątka z najważniejszego dnia w życiu. Produkt premium to nie tylko najlepsze zdjęcia, ale także to, jak fotograf jest ubrany na Waszym ślubie, jaki macie z nim kontakt i to, że często zostaje niezauważany, a efektem czego są najcenniejsze wspomnienia.

Kilkukrotnie miałem przyjemność pracować z dziewczynami z Agencji Spinki oraz Majer Events, które tworzą piękne wesela i dbają o to, abyście czuli się wyjątkowo na swoich wymarzonych przyjęciach.

Chciałbym również wspomnieć, że w ubiegłym roku fotografowałem przyjęcia weselne w różnych pięknych miejscach, ale najbardziej utkwiła mi jedna z perełek na mapie sal weselnych w Polsce a jest nią Cegielnia Rzucewo.

Rok 2020 zapowiada się równie pięknie i intrygująco, zapraszam do śledzenia mojego instagrama i fanpage’a :)

Jeśli ktoś nie widział podsumowania z 2018 roku to zapraszam: https://karolkubara.pl/najlepsze-zdjecia-slubne-2018-roku/

Miłego oglądania i do zobaczenia w sezonie ślubnym 2020 :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.