Ida i Piotr – sesja narzeczeńska na motocykluPlener wśród wzgórz w pobliżu Kielc

Ida i Piotr to para entuzjastów, którzy uwielbiają wszystko, co związane z życiem towarzyskim i przygodą. Oboje żyją na pełnych obrotach – angażują się na sto procent w pracę, pasje, rozwój i relacje. Ta energia wprost wylewa się z ich rozmów, zdjęć, doładowuje akumulatory każdemu, kto wejdzie w ich orbitę.
Miałem okazję przekonać się o tym, kiedy wytypowałem ich do mojej konkursowej sesji narzeczeńskiej. Skłonni do współpracy i testowania różnych ustawień, znakomicie wchodzili w rolę modeli. Nie tylko podążali za moimi wskazówkami, ale i sami proponowali własne wersje ujęć. A że łączy ich zamiłowanie do jazdy na motocyklu, to ich rajdowy ekwipunek znakomicie wpisał się w formułę sesji plenerowej. Motocykl, kaski, skórzana kurtka Idy, profesjonalna kurtka Piotra – wyraziste rekwizyty podkreśliły ich osobisty styl, zbudowały kontekst ich związku i tym samym pomogły wydobyć autorski charakter całej sesji.

Ich dobra energia skłoniła mnie do kontynuowania sesji pomimo ulewnego deszczu, który spadł zaledwie kilka minut po naszym spotkaniu w parku. Zdążyliśmy wykonać zdjęcia na motocyklu, po czym postanowiłem natychmiast zmienić plener i ruszyliśmy na zachód od Kielc, gdzie dało się dostrzec czyste niebo. Szybka decyzja ocaliła dzień zdjęciowy – okazało się, że skałki i połoniny zostały szczęśliwie pominięte przez burzowe chmury, które zawisły nad miastem na cały dzień. Dobrze jest w takich sytuacjach odrzucić wątpliwości – narzeczeni przystali na zwrot akcji nie czekając, aż zmienią się warunki na miejscu, ale podążając tam, gdzie warunki na nich czekały:)

Pomysły na kolejne zdjęcia w plenerze były pochodną tego wrażenia, które na mnie zrobili. Chciałem, by ostre, dynamiczne kadry oraz kontrastujące z ich drobnymi sylwetkami masywne obłoki sąsiadującego frontu i snopy światła przedzierającego się przez kłęby chmur z całą mocą wyrażały niepokonaną siłę tego duetu.

Nie poddawajcie się zatem, kiedykolwiek będzie Wam się wydawać, że coś pokrzyżowało Wasze plany. I pamiętajcie, że wspólna sesja obejmuje nie tylko Was, ale i towarzyszące Wam w życiu zwierzęta, przedmioty lub miejsca, które określają Wasz styl i streszczają historię wspólnie przeżywanych zachwytów. Nie zawahajcie się użyć ich w sesji narzeczeńskiej! Takie nawiązania do osobistych wyborów, ulubionych zajęć, preferowanych rozrywek wzmacniają przekaz i budują autentyczność wspomnień na załączonych fotografiach.
Stolik dla dwojga w ulubionej kawiarni, od lat eksploatowany instrument, czworonożny domownik, sklep z winylami jako mekka audiofilów czy sala projekcyjna dla kinomanów – takie rekwizyty i scenografie mogą okazać się właściwym tropem do przełamania oczywistych planów zdjęciowych. Pozwalają zrealizować własną, niepowtarzalną sesję narzeczeńską. Ważne, by nie przestylizować zdjęć, nie kreować sytuacji na siłę – efektowne są tylko te ujęcia, które opowiadają o prawdziwych uczuciach i fascynacjach.

 • gosia said:

  Piękna sesja, śliczne zdjęcia , modele przepiękne

 • Ida said:

  Dziękujemy Ci Karolu za wspaniałą pamiątkę! Oniemiałam z zachwytu, kiedy zobaczyłam zdjęcia <3

 • Meg said:

  Piękne, cudowne... Odbicie prawdziwej miłości oraz szczęścia

 • Kinga said:

  Cudowna para, oby szczescie w zdrowiu trwalo jak najdluzej : )

 • Agata "Ciocia" said:

  Cudowne foty

 • Asia said:

  Przepiękne zdjęcia :) emanujecie miłością i pozytywną energią :D

 • Marta said:

  Ida mieliście ogromne szczęście że wygraliście tą sesję Będziecie mieli piękną pamiątkę ☺

 • Wiktor said:

  Śliczne zdjęcia ! ☺️

 • Paula said:

  Coś wspaniałego tak pięknych zdjęć nie widziałam☺ Para przecudowna wasza miłość zaraża od samego patrzenia na wasze zdjęcia ❤❤❤❤

 • Weronika said:

  Przepieknie☺ cudownie.wygladacie..tacy promienni

 • Dzidek said:

  znakomicie, fenomenalnie, kapitalnie :D można by tak pisać w nieskończoność ;)

 • Ewa said:

  Pięknie wyglądacie, super sesja :-D pozdrawiam

 • Piotr said:

  Kawał dobrej pracy :D
  Dziekujemy za taka cudowna sesje :)

 • Sylwia said:

  Piękna para i piękne zdjęcia!

 • Ania said:

  Cudowne efekty i dużo przyjemnosci z ogladania takich fotografii.Super.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.